O nas

ODGRZYBIANIE KLIMATYZACJI WROCŁAW

Ozonowanie samochodów Wrocław

Jesteśmy firmą zajmującą się odgrzybianiem klimatyzacji samochodowych i  ozonowaniem samochodów we Wrocławiu i w okolicach. Oferujemy dezynfekcję wnętrza samochodu. Przeprowadzamy ozonowanie i odgrzybianie klimatyzacji, a także usuwanie nieprzyjemnych zapachów z samochodu. Zapewniamy wysoką skuteczność naszych usług. Usługa ozonowania jest najskutezniejszą, a zarazem w pełni bezpieczną i ekologiczną metodą odświeżania i dezynfekcji wnętrza pojazdów, budynków medycznych, sal operacyjnych i pomieszczeń na żywność.

  • Ekstra mocne generatory ozonu
  • Wykwalifikowana załoga
  • pracujemy 7 dni w tygodniu
  • Nie masz czau do nas podjechać? Możliwy dojazd do klienta!
  • Najskuteczniejsza metoda odkażażania klimatyzacji z grzybów, pleśni i bakterii

Chcesz usunuąć z Twojego samochodu do 99,9% chorobotwórczych grzybów, pleśni i bakterii, które nie tylko nasilają alergie i astmę, ale także mogą je wywoływać, a ponadto są źródłem nieprzyjemych zapachów wydobywających się z klimatyzacji i tapicerki? Zadzwoń do nas już teraz i umów się na ozonowanie samochodu i odgrzybianie klimatyzacji we Wrocławiu!

+48 535 227 402

Ozonowanie samochodu skutecznie usuwa także zapachy dymu papierosowego, potu, lakierów i rozpuszczalników i wielu innych. Jest to najskuteczniejsza metoda usuwania nieprzyjemnych zapachów, które faktycznie są usuwane, a nie tylko maskowane!